O Firmie

Firma Twój Serwis od lat zapewnia Klientom stałą i fachową obsługę serwisową pojazdów mechanicznych – osobowych, dostawczych, a także ciężarowych. Jesteśmy szybko rozwijającym się przedsiębiorstwem, stawiającym szczególny nacisk na wysoką jakość świadczonych usług oraz na wykorzystywanie nowoczesnych technologii, po które chętnie sięgamy w codziennej pracy.

Serwisujemy samochody wszystkich marek w oparciu o najnowsze technologie diagnostyczne, wykorzystując dane serwisowe producenta oraz własne doświadczenie, co daje wymierne rezultaty – pojazdy odzyskują swoją sprawność i znów są gotowe do uczestniczenia w ruchu drogowym.

Zajmujemy się nie tylko typową mechaniką samochodową. Świadczymy też usługi z zakresu geometrii pojazdów, a naszą specjalnością jest również regeneracja przekładni i kolumn kierowniczych, maglownicy, tylnych belek, wahaczy, zawieszeń, z której bardzo chętnie korzystają inne warsztaty działające również w branży motoryzacyjnej.

Wszystkie naprawy i inne usługi wykonujemy kompleksowo, terminowo oraz w oparciu o rzetelną diagnostykę problemów. Dla nas najważniejsze jest pełne zadowolenie Klienta, zarówno z efektów współpracy, jak i z korzystnej ceny. Klient zostawiając u nas pojazd może liczyć nie tylko na profesjonalną obsługę, ale też fachowe porady dotyczące kwestii związanych z mechaniką pojazdową, a także regeneracją tylnych belek, wahaczy, zawieszeń, maglownic, kierowniczej przekładni i kolumny.

Jesteśmy firmą niezależną, która usługi serwisowe wykonuje bez udziału innych przedsiębiorstw. Z pewnością zainteresuje Państwa też fakt, iż Klientom często korzystającym z naszych usług oferujemy karty stałego Klienta w systemie rabatowym. Świadczymy także usługi regeneracji części (wahaczy, zawieszeń, maglownic, kierowniczych kolumn i przekładni) dla innych warsztatów samochodowych.